Akademia RODO - Wydarzenia

ŚNIADANIA SECURITY WEBINARY INNE

 

Nasi eksperci

Konrad Ziółkowski

Security & Sales Consultant

tel.: +48 669 466 661

Adam Wódz

Security Unit Director

Jarosław Kamiński

Adwokat, Senior Associate

tel.:+48 694 207 482

Marta Wiśniewska

Radca Prawny

KontaktWyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cybercom Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Cybercom”) moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu w celu marketingu usług lub produktów (np. zaproszenie na bezpłatne wydarzenie, webinar, polecenie publikacji) przez Cybercom za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cybercom Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Cybercom”) moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu w celu przekazania mi informacji handlowej (np. zaprezentowania oferty) przez Cybercom za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cybercom Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Cybercom”) moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu w celu marketingu usług lub produktów (np. zaproszenie na bezpłatne wydarzenie, webinar, polecenie publikacji) przez Cybercom za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cybercom Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Cybercom”) moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu w celu przekazania mi informacji handlowej (np. zaprezentowania oferty) przez Cybercom za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms)

środków komunikacji elektronicznej (e-mail)
środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms)

środków komunikacji elektronicznej (e-mail)
środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms)

Informacje na temat sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych

Rödl & Partner to międzynarodowa firma doradcza, świadcząca zintegrowane usługi z zakresu audytu, outsourcingu księgowości finansowej i płacowej, doradztwa prawnego, doradztwa podatkowego i consultingu. Posiadamy 108 biur w 50 krajach, zatrudniając 4500 pracowników na całym świecie. W Polsce od 25 lat z powodzeniem doradzamy firmom z różnych branż. Wykorzystując wypracowane know-how dostarczamy klientom kompleksowe usługi prawne.

Cybercom jest międzynarodową firmą technologiczną z siedzibą w Szwecji, zatrudniającą ponad 1000 osób. W Polsce posiadamy około 250 inżynierów znajdujących się w Łodzi, Warszawie oraz Bydgoszczy. Działamy w oparciu o zwinne metody zarządzania projektami, dzięki czemu dostarczamy usługi profesjonalnie i zawsze na czas. Działamy w takich obszarach jak Software House, Managed Cloud Services, IoT oraz Security.