Śniadanie RODO

Audyt i wdrożenie RODO w praktyce

18 czerwca o godz. 08:30

 

partnerzy

 

Specjaliści w zakresie prawa oraz technologii zapraszają na śniadanie dotyczące praktycznych zagadnień związanych ze Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Nasi eksperci opowiedzą o tym jak inne firmy przygotowały się do nowych przepisów Unii Europejskiej.

 

#RODO2018

 

[Wow-Modal-Windows id=1]

 

Agenda

 

   18.06.2018, 08:30

  Miasteczko Orange, Aleje Jerozolimskie 160

 

08:30

Rejestracja

09:00

Część prawna (Marta Wiśniewska)

09:45

Przerwa

10:00

 Część technologiczna (Adam Wódz)

10:45

Przerwa

11:00

Część wdrożeniowa (Jarosław Chodkiewicz)

11:45

Lunch i networking

Prelegenci

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Prawa Niemieckiego na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendystka Uniwersytetu w Wiedniu. Zrealizowała także podyplomowe studia prawa niemieckiego na Uniwersytecie Fryderyka Wilhelma w Bonn. Dysponuję uprawnieniami audytora wewnętrznego w zakresie Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z normą ISO 27001:2013. Specjalistka w zakresie prawa nieruchomości, prawa umów, prawa pracy oraz ochrony danych osobowych. Od 2015 roku członek Izby Radców Prawnych w Warszawie. Z Rödl & Partner związana od roku 2015. Włada językiem niemieckim i angielskim. Autorka licznych publikacji.


Adam Wódz

Od ponad 20 lat związany z branżą informatyczną, a w szczególności z zagadnieniami compilance oraz bezpieczeństwa aplikacji i danych. Współtworzył polski oddział firmy Symantec, w którym kierował kilkoma działami konsultantów, m.in. zakresie zabezpieczeń antypirackich oraz analizy bezpieczeństwa oprogramowania. Obecnie jest liderem domeny Secure Connectivity w firmie Cybercom Poland i menadżerem zespołu bezpieczeństwa IT, specjalizującego się w świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury IT, testów penetracyjnych,audytów bezpieczeństwa, compliance i testów socjotechnicznych.

logo is

Jarosław Chodkiewicz

Jarosław Chodkiewicz

Pracuje w Integrated Solutions na stanowisku presales. Specjalizuje się w sprzedaży rozwiązań Data Leakage Prevention, Insider Thread Intelligence, systemów Webfilteringu, NGFW, jest certyfikowanym inżynierem Wheel Systems, Checkpoint, Forcepoint, ObserveIT, FireEye, Cisco oraz wielu innych producentów rozwiązań security. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w Branży IT.

 

Liczba miejsc ograniczona, warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie potwierdzenia. Organizatorzy pozostawiają sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia, w szczególności osobom reprezentującym podmioty prowadzące działalność konkurencyjną.

Wydarzenie jest bezpłatne.