Śniadanie biznesowe we Wrocławiu

28 listopada o godz. 9:00

 

Kolejne z cyklu śniadań, na które wspólnie zapraszają

kancelaria Rödl & Partner oraz Cybercom Poland

 

#RODO2018

 

Specjaliści w zakresie prawa oraz cyberzabezpieczeń zapraszają na spotkanie dotyczące zagadnień związanych z planowaniem zmian w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych. Pierwszy raz podczas jednego spotkania będzie szansa dowiedzieć się jak przygotować się do zmian w ustawie zarówno od strony dokumentacji formalnej jak i cyberzabezpieczeń. Nasi eksperci podzielą się praktycznymi radami w obydwu obszarach, a spotkanie z nimi to okazja do kompleksowego spojrzenia na to co czeka nas w 2018 roku.

[Wow-Modal-Windows id=1]

Agenda:

 

   28.11.2017r.

   Rödl & Partner, ul. św. Mikołaja 19, Wrocław

 

 

Prelegenci


Tomasz Pleśniak

Radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Z Rödl & Partner związany od roku 2011. Obecnie Senior Associate we wrocławskim oddziale, kieruje zespołem prawników. Zajmuje się bieżącą obsługą prawną podmiotów gospodarczych należących do zagranicznych grup kapitałowych jak również bieżącym doradztwem dla polskich przedsiębiorców. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie pracy oraz ochronie danych osobowych. Przeprowadza i nadzoruje audyty bezpieczeństwa ochrony danych osobowych, a także przygotowuje dokumentację związaną z ich przetwarzaniem. Klientom doradza w języku polskim i angielskim.


Jakub Zuber

Specjalista ds. bezpieczeństwa w Cybercom Poland. Od 15 lat interesuje się zagadnieniami związanymi z security i poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Posiada rozległe doświadczenie w realizowaniu audytów RODO, testów penetracyjnych infrastruktury IT i aplikacji webowych, diagnozowaniu stanu bezpieczeństwa oraz oceny stanu podatności systemów i oprogramowania. Ponad to, zna kilka języków programowania, w tym: C#, Python i Java. Nie są mu obce metodyki OWASP (Open Web Application Security Project) i OSSTMM (Open Source Security Testing Methodology Manual).

 

Liczba miejsc ograniczona, warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie potwierdzenia. Organizatorzy pozostawiają sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia, w szczególności osobom reprezentującym podmioty prowadzące działalność konkurencyjną.

Wydarzenie jest bezpłatne.