Śniadanie biznesowe w Krakowie

24 listopada o godz. 9:30

 

Kolejne z cyklu śniadań, na które wspólnie zapraszają

kancelaria Rödl & Partner oraz Cybercom Poland

 

#RODO2018

 

Specjaliści w zakresie prawa oraz cyberzabezpieczeń zapraszają na spotkanie dotyczące zagadnień związanych z planowaniem zmian w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych. Pierwszy raz podczas jednego spotkania będzie szansa dowiedzieć się jak przygotować się do zmian w ustawie zarówno od strony dokumentacji formalnej jak i cyberzabezpieczeń. Nasi eksperci podzielą się praktycznymi radami w obydwu obszarach, a spotkanie z nimi to okazja do kompleksowego spojrzenia na to co czeka nas w 2018 roku.

[Wow-Modal-Windows id=1]

Agenda:

   24.11.2017r.

   Rödl & Partner, ul. Skałeczna 2, Kraków

 

 

Prelegenci


Aleksander Adamus

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (2006) oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego (2006), Szkoły Prawa Niemieckiego (2008) i Szkoły Prawa Austriackiego (2009) na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalista w zakresie ochrony danych osobowych, prawa pracy oraz prawa spółek. Z Rödl & Partner związany od roku 2006. W roku 2010 wpisany na listę radców prawnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej spółek z kapitałem zagranicznym. Włada biegle językiem angielskim i niemieckim. Autor licznych publikacji.


Adam Wódz

Od ponad 20 lat związany z branżą informatyczną, a w szczególności z zagadnieniami compilance oraz bezpieczeństwa aplikacji i danych. Współtworzył polski oddział firmy Symantec, w którym kierował kilkoma działami konsultantów, m.in. zakresie zabezpieczeń antypirackich oraz analizy bezpieczenstwa oprogramowania. Obecnie jest liderem domeny Secure Connectivity w firmie Cybercom Poland i menadżerem zespołu bezpieczeństwa IT, specjalizującego się w świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury IT, testów penetracyjnych,audytów bezpieczeństwa, compilance i testów socjotechnicznych.

 

Liczba miejsc ograniczona, warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie potwierdzenia. Organizatorzy pozostawiają sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia, w szczególności osobom reprezentującym podmioty prowadzące działalność konkurencyjną.

Wydarzenie jest bezpłatne.