Śniadanie biznesowe w Gdyni

5 grudnia o godz. 10:00

 

Kolejne z cyklu śniadań, na które wspólnie zapraszają

kancelaria Rödl & Partner oraz Cybercom Poland

 

#RODO2018

 

Specjaliści w zakresie prawa oraz cyberzabezpieczeń zapraszają na spotkanie dotyczące zagadnień związanych z planowaniem zmian w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych. Pierwszy raz podczas jednego spotkania będzie szansa dowiedzieć się jak przygotować się do zmian w ustawie zarówno od strony dokumentacji formalnej jak i cyberzabezpieczeń. Nasi eksperci podzielą się praktycznymi radami w obydwu obszarach, a spotkanie z nimi to okazja do kompleksowego spojrzenia na to co czeka nas w 2018 roku.

 

Patroni wydarzenia:

 

 

 

 

[Wow-Modal-Windows id=1]

Agenda:

 

   05.12.2017r.

  Jerzego Waszyngtona 17, Gdynia

 

Śniadanie biznesowe RODO Gdynia

 

Prelegenci


Przemysław Rogiński

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego organizowanej przez Uniwersytet Gdański i Chicago Kent College of Law. Obecnie aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Specjalizuje się w szeroko rozumianej obsłudze prawnej przedsiębiorców. Posiada doświadczenie w realizacji projektów na rzecz podmiotów polskich oraz zagranicznych.


Jakub Zuber

Specjalista ds. bezpieczeństwa w Cybercom Poland. Od 15 lat interesuje się zagadnieniami związanymi z security i poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Posiada rozległe doświadczenie w realizowaniu audytów RODO, testów penetracyjnych infrastruktury IT i aplikacji webowych, diagnozowaniu stanu bezpieczeństwa oraz oceny stanu podatności systemów i oprogramowania. Ponad to, zna kilka języków programowania, w tym: C#, Python i Java. Nie są mu obce metodyki OWASP (Open Web Application Security Project) i OSSTMM (Open Source Security Testing Methodology Manual).

 

Liczba miejsc ograniczona, warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie potwierdzenia. Organizatorzy pozostawiają sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia, w szczególności osobom reprezentującym podmioty prowadzące działalność konkurencyjną.

Wydarzenie jest bezpłatne.