Śniadanie biznesowe w Poznaniu

20 listopada o godz. 9:30

 

Kolejne z cyklu śniadań, na które wspólnie zapraszają

kancelaria Rödl & Partner oraz Cybercom Poland

 

#RODO2018

 

Specjaliści w zakresie prawa oraz cyberzabezpieczeń zapraszają na spotkanie dotyczące zagadnień związanych z planowaniem zmian w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych. Pierwszy raz podczas jednego spotkania będzie szansa dowiedzieć się jak przygotować się do zmian w ustawie zarówno od strony dokumentacji formalnej jak i cyberzabezpieczeń. Nasi eksperci podzielą się praktycznymi radami w obydwu obszarach, a spotkanie z nimi to okazja do kompleksowego spojrzenia na to co czeka nas w 2018 roku.

[Wow-Modal-Windows id=1]

Agenda:

    20.11.2017r. poniedziałek

    Rödl & Partner, ul. Górki 7, Poznań

 

Prelegenci


Katarzyna Małaniuk

Radca prawny, Senior Associate w poznańskim oddziale Rödl & Partner. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu i Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Z Rödl & Partner związana od 2007 roku, od 2009 wpisana na listę radców prawnych. Specjalizuje się w zagadnieniach  z zakresu prawa pracy, w tym zbiorowego prawa pracy, a także w doradztwie transakcyjnym i bieżącym doradztwie prawnym dla polskich i zagranicznych klientów. Posiada doświadczenie w zakresie postępowań sądowych (m.in. przed sądem pracy), badań Due Diligence, transakcji M&A oraz wsparcia przedsiębiorstw inwestujących i reorganizujących się. Doradza w języku polskim, niemieckim i angielskim. Prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu prawa pracy.


Adam Wódz

Od ponad 20 lat związany z branżą informatyczną, a w szczególności z zagadnieniami compilance oraz bezpieczeństwa aplikacji i danych. Współtworzył polski oddział firmy Symantec, w którym kierował kilkoma działami konsultantów, m.in. zakresie zabezpieczeń antypirackich oraz analizy bezpieczenstwa oprogramowania. Obecnie jest liderem domeny Secure Connectivity w firmie Cybercom Poland i menadżerem zespołu bezpieczeństwa IT, specjalizującego się w świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury IT, testów penetracyjnych,audytów bezpieczeństwa, compilance i testów socjotechnicznych.

 

Liczba miejsc ograniczona, warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie potwierdzenia. Organizatorzy pozostawiają sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia, w szczególności osobom reprezentującym podmioty prowadzące działalność konkurencyjną.

Wydarzenie jest bezpłatne.