Śniadanie biznesowe w Gliwicach – 27 października o godz. 10:00

 

Kolejne z cyklu śniadań, na które wspólnie zapraszają

kancelaria Rödl & Partner oraz Cybercom Poland

 

#RODO2018

 

Specjaliści w zakresie prawa oraz cyberzabezpieczeń zapraszają na spotkanie dotyczące zagadnień związanych z planowaniem zmian w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych. Pierwszy raz podczas jednego spotkania będzie szansa dowiedzieć się jak przygotować się do zmian w ustawie zarówno od strony dokumentacji formalnej jak i cyberzabezpieczeń. Nasi eksperci podzielą się praktycznymi radami w obydwu obszarach, a spotkanie z nimi to okazja do kompleksowego spojrzenia na to co czeka nas w 2018 roku.

 

Agenda:

 

Prelegenci

Grzegorz Gęborek

Ukończył kierunek German & Polish Law na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalista w zakresie ochrony danych osobowych i nowych technologii, prawa pracy, prawa handlowego i korporacyjnego oraz prawa umów. Od 2015 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu. Z Rödl & Partner związany od roku 2016. Włada biegle językiem niemieckim i angielskim.


Adam Wódz

Od ponad 20 lat związany z branżą informatyczną, a w szczególności z zagadnieniami compilance oraz bezpieczeństwa aplikacji i danych. Współtworzył polski oddział firmy Symantec, w którym kierował kilkoma działami konsultantów, m.in. zakresie zabezpieczeń antypirackich oraz analizy bezpieczeństwa oprogramowania. Obecnie jest liderem domeny Secure Connectivity w firmie Cybercom Poland i menadżerem zespołu bezpieczeństwa IT, specjalizującego się w świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury IT, testów penetracyjnych,audytów bezpieczeństwa, compilance i testów socjotechnicznych.


Rafał Szymański

Ukończył kierunek Prawo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Specjalista w zakresie ochrony danych osobowych, prawa handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa ochrony konsumentów i konkurencji oraz sporów sądowych. Posiada ponad 6-cio letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych. Od 2016 roku aplikant w Izbie Adwokackiej w Katowicach. Z Rödl & Partner związany od roku 2016. Włada językiem niemieckim i angielskim.

Liczba miejsc ograniczona, warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie potwierdzenia. Organizatorzy pozostawiają sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia, w szczególności osobom reprezentującym podmioty prowadzące działalność konkurencyjną.

Wydarzenie jest bezpłatne.